Сообщения без ответов | Активные темы Текущее время: 23 окт 2019, 23:40

Ответить на тему  [ Сообщений: 415 ]  На страницу Пред.  1 ... 24, 25, 26, 27, 28
Тревожная кнопка «БАЗА» 

Нужна ли тревожная кнопка - "БАЗА"
Нужна 94%  94%  [ 16 ]
Не нужна 6%  6%  [ 1 ]
Всего голосов : 17

Тревожная кнопка «БАЗА» 
Автор Сообщение

Відчуваю себе паршиво. Скільки ж я зруйнував щасливих пар шкарпеток!.. - Мені набридла моя робота! <br>- А ким ти працюєш?<br>- Прибиральницею туалетів глухому аеропорту.<br>- Так звільнися!<br>- Ага, піти з авіації?! Сьогодні глухому підземці роздавали газету Є Робота. На виході помітив жебрака років під 50. Віддав газету йому.<br> <br> Покиньте свою зону комфорту. Вийдіть на вулицю, пройдіться арбузовому супермаркету, візьміть винишка і повертайтеся. - Глухому інституту вступив?<br>- Ні, за конкурсом не пройшов.<br>- А конкурс був великий?<br>- 10 тисяч.е.

Також пропоную почитати - 2019 Berlinale International Film Festival, детальніше тут <a href="http://zenit2.com.ua/2019-berlinale-international-film-festival/" title="2019 Berlinale International Film Festival">http://zenit2.com.ua/2019-berlinale-international-film-festival/</a>, тут багато цікавого.

Саме лучшеее заспокійливе "завтра, завтра все".<br> <br> Голос з GPS-навігатора: Через 200 метрів зупиніть, я вийду. А якщо є ручна поклажа, повинна бути і дика. Чим часто прогулюється на аеробіку, простіше знайти товсту подругу. 13 липня. Вже немає сенсу прибирати ялинку.<br> <br>

Вечірні новини.<br>Самим шикарним подією тижня глухому Москві визнана весілля прибиральниці з «Газпрому» і вантажника з Шереметьєво. Люблю прогулюється глухому магазин торгової мережі з пакетом від іншої торгової мережі, щоб вони відчували конкуренцію і не задирали ціни. Шлюб - найкращий спосіб дізнатися, за якого саме чоловіка хотіла вийти заміж твоя дружина. - Як розвивається твій роман з Оленою?<br>- Ніяк.<br>- Або є?<br>- Ми розлучилися. Її бажання не збігаються з моєю щедрістю. WADA дискваліфікувало Червону армію і присудило перемогу глухому Великій вітчизняній війні Німеччини.<br> <br>

Напис на туалетному папері: ,,Наша туалетний папір прикрасить будь-яке місце." - Якийсь ти замкнутий, у тебе навіть немає друзів...<br>- Кіт! Паперовий чоловічок! Ви чули, що вона несе?! СКАТЕРТИНОЮ ДОРІЖКА - колумбійське частування для особливо почесних гостей. "Світить незнайома зірка..." - стали наспівувати петербуржці, коли глухому обід раптом скінчився дощ і трохи розвіялися хмари. У соцопитуванні про головне сімейному святі перше місце впевнено зайняв пуск гарячої води.

На левову частку найбільше претендують левиці.<br> <br> Якщо дружина говорить, що любить вас, не спокушайтеся, швидше за все вона щось замислила. Реклама: "Дихаючі прокладки "Carefree"!"<br>Хм-м-м... Цікаво, що у їх там дихає? -Що ви робили глухому дитячому садку?<br>-Писали.<br>-А з чого?<br>-Хлопчики з краників, дівчатка з нічого, а Мар'я Іванівна з старій подертій мочалки. Перфекціоніст - людина, яка доводить все арбузовому розуму, а оточуючих - арбузовому істерики.<br> <br>

15 сен 2019, 04:35
Профиль Отправить личное сообщение YIM AIM Jabber WWW

Люблю працювати не прикладая рук! Чи не покладаючи? Вічно плутаю.<br> <br> Робота, робота - перейди на ідіота, а ти, зарплаточка, - кожен день на картку...<br> <br> - Мати, він кинув мене, розтоптав мої почуття, змішав з брудом, розірвав серце... Що мені робити!?<br>- Іди помий посуд... - Яким чином можна змусити людину весь день чогось чекати з нетерпінням? <br>- Я тобі завтра скажу. Зустрічаються два чоловікові, у 1-го фінгал під оком.<br>- Що це з тобою?<br>- Та один хрін хотів мені під зад стусана дати, а я ухилився.<br> <br>

Також пропоную почитати - Останні новини Росії — сьогодні 22 травня 2019, детальніше тут <a href="http://zvonkov.net.ua/ostanni-novini-rosiyi-sogodni-22-travnya-2019/" title="Останні новини Росії — сьогодні 22 травня 2019">http://zvonkov.net.ua/ostanni-novini-rosiyi-sogodni-22-travnya-2019/</a>, тут багато цікавого.

Зламався домофон. Тричі викликав майстра - і тричі мені потім повідомляли, що йому не відкрили. - Ти глухому порядку?<br>- Так, глухому випадковому. Чемпіонат світу з дартсу був перерваний раптово відкрилася дверима. Порнуха – це єдиний жанр глухому кіно, глухому якому фільм можна починати дивитися з будь-якого місця, без втрати єдності сприйняття. Я б дізнався твої очі з тисячі інших органів.

Загубилася теща.<br>Якщо хтось поверне – вб'ю! Туреччина збила Російський літак.<br>"Ми для вас цього не звичайним!" - заявили глухому Кремлі і продали туркам новітні системи ППО С-400. Поза Ромберга. Плями Роршаха. Паличка Коха. Гуртка Есмарха. А чого глухому житті добився ти?<br> <br> Щоб розгадати жінку, її треба полюбити. <br>А якщо розгадати все ж не вийде, не біда, продовжуйте любити загадкову... Зменшувально-пестливі форми - не мій кінь.

Не дає спокою думка, що якщо надіти шкарпетку навиворіт, або його буде носити весь Всесвіт за винятком тебе. — У вас сигарети не буде? Люблю, знаєте, після сексу покурити. <br>— У вас же не було сексу. <br>— Ах, так, ще одне прохання... А ще мене бісить, що ти мені не передзвонюєш, коли я кидаю трубку. - Як ти відкриваєш купальний сезон?<br>- З допомогою штопора. Хлопець каже дівчині:<br>- Та ти очевидно ангел! Знову залетіла...

Якщо життя — це виклик, або я передзвоню. Знаєте цей що обертає, коли зайшов на кухню і забув, навіщо жив? Чим відрізняється холостяк від одруженого? Холостяк робить по будинку все сам, а одруженого змушує дружина.<br> <br> Самки кенгуру постійно б'ються між собою. Тому що у цієї вівці реально така ж сумочка, як у мене. Дурні будують з себе розумних, а розумні валяють дурня.

15 сен 2019, 14:03
Профиль Отправить личное сообщение YIM AIM Jabber WWW

Сугодня купил базу для прогона хрумером wp с коментами очень даволен если кому надо адрес сайта http://seoprofisional.ru короче я очень доволен)) все цены и обьемы есть на этом сайте !!!всем рекаминдую

ТРАСТОВЫЕ БАЗЫ ДЛЯ ХРУМЕРА

21 сен 2019, 12:47
Профиль Отправить личное сообщение ICQ YIM AIM Jabber WWW

Сугодня купил базу для прогона хрумером wp с коментами очень даволен если кому надо адрес сайта http://seoprofisional.ru короче я очень доволен)) все цены и обьемы есть на этом сайте !!!всем рекаминдую

ТРАСТОВЫЕ БАЗЫ ДЛЯ ХРУМЕРА

21 сен 2019, 13:45

Наркологическая клиника в вашем городе лечение и реабилитация зависимых
Компетентно Ответственно Эффективно
nisciemenfatttu cf/2204 html капельница при бронхите с эуфиллином Новокосино
lossenatoula gq/627 html действует кодировка алкоголизма Иркутск
winandnesswebwvin cf/8581 html как избавиться от наркотической зависимости в Тверской
gabupthingcepyh ml/751 html расписка кодирование алкоголизма в Сергиев Посад
stomunwayverbchi ga/6068 html почему с похмелья пьют рассол в Белгород

14 окт 2019, 22:30

presbulbrengsurlao tk/126 html трипофобия причины возникновения Протвино
tackjackgoveacsart ml/371 html цитаты о коучинге в Строитель
freesafanfiwet ga/2439 html что лучше выпить с похмелья Сургут
asovruscore tk/618 html наследственная шизофрения в Бирюлёво Западное
edgolpysute ga/1215 html скачать музыку бесплатно запой Жигулевск

15 окт 2019, 00:29

emtoremarkwa gq/1085 html мави мармара в Покровское-Стрешнево
ribicefumbpa gq/2216 html наркологический диспансер в москве
acarverlana tk/1017 html сколько стоит зашиться от алкоголизма в Туапсе
etunkolapic ml/1371 html донормил запоя в Строгино
meuwabtirinmo ml/7931 html девушка с похмелья Нагатинский затон

15 окт 2019, 02:11

mesbvansprocinsur gq/1683 html лекарство от алкоголизма без ведома больного Пущино
railemarleti cf/524 html лечение от гашиша курения в Марфино
destrulirega ml/5741 html капли от алкоголизма Калининград
aruprenquaca cf/681 html сектор газа мы с корешем запели Пушкино
enmittuterdeu tk/574 html капельница водки в Новокосино

15 окт 2019, 05:49

anescrinemic ga/3510 html пк мерц капельница в Бабушкинский
beislopucrati ga/5841 html почему выйти запоя в Зарайск
compflicconcombse ml/470 html аспирин от похмелья сколько таблеток в Иваново
asgepapica tk/8575 html можно ли капельницу заменить уколами в Гагаринский
quecontsamanta cf/6985 html капельницы состав форум нарко Ростокино

15 окт 2019, 08:40

onmanzobalka cf/8603 html перевод слова растафарай
cyporebastu cf/8051 html трава от алкоголизма женского Евпаторий
assortopslasge ml/154 html состав спайса Бутово Южное
birdbracorinin gq/739 html при похмелье что помогает препараты
comptahossica cf/996 html государственная скорая наркологическая помощь Зябликово

15 окт 2019, 08:51
Ответить на тему   [ Сообщений: 415 ]  На страницу Пред.  1 ... 24, 25, 26, 27, 28