Сообщения без ответов | Активные темы Текущее время: 23 окт 2019, 23:42

Ответить на тему  [ Сообщений: 419 ]  На страницу Пред.  1 ... 24, 25, 26, 27, 28
Как формируется очередь в такси Виват. 
Автор Сообщение

Якщо відчуваєш, що між вами хімія, запроси її на чашку Петрі. Люблю травень. Травень — це все одно, що п'ятниця. Російські вчені встановили, що синдром "стати зіркою за татові гроші" передається у спадок по жіночій лінії.<br> <br> На моєму весіллі замість - " Гірко ", тато кричав - " Ну слава богу ", а мати - " Ну нарешті ". А у нас недавно кішка народила трьох кошенят. Кошенята зросли трошки і ще понарожалі.

Також пропоную почитати - Смішні комікс-мікси. Частина 37 (20 фото) , детальніше тут <a href="http://slonoff.net.ua/smishni-komiks-miksi-chastina-37-20-foto/" title="Смішні комікс-мікси. Частина 37 (20 фото) ">http://slonoff.net.ua/smishni-komiks-miksi-chastina-37-20-foto/</a>, тут багато цікавого.

Розмова з тещею - як гра глухому шахи, завжди закінчується матом. Істинно православні не кажуть "щоб ти здох", істинно православні кажуть "бажаю для вас успішної кар'єри великомученика". У мене робота не на останньому місці, а на другому. На першому місці все інше. Дружина:<br>- Ти можеш мені не заважати? Я читаю Євангеліє.<br>Чоловік:<br>- Вбивця - Понтій Пілат! Переможцям Олімпіади з алхімії не вручають золотих медалей. Вони роблять їх самі.<br> <br>

Сину три роки. Дістав кота так, що той сховався під ліжко. Кличе батька:<br>- Тату! Дай мені швабру.<br>- Навіщо?<br>- Я котика з-під ліжка покличу! - Що вийде, якщо зібрати разом на льоду 10 росіян, 4 українця, 4 канадця, 3 казаха і 1-го шведа?<br>- Збірна Казахстану з хокею. Люблю загрожувати глухому початку травня, що арбузовому червня скину вагу. Оголошення глухому автобусі: "Шановні пасажири! Будь ласка, насіння їжте разом з шкіркою". Глухому Гондурасі жебраки перебиваються з папайї на маракуйю.

Жінку глухому іншій жінці цікавлять лише дві незрозумілі речі: чому у неї росте груди і як вона вдало змогла вийти заміж. - Чому глухому Північної Кореї всі глухому однакових красивих костюмчиках без єдиної плямочки?<br>- Кимчистка. Ви помітили, що всі начальники люблять пунктуальних підлеглих вранці і <br>ненавидить їх ввечері? Будь-яка хвороба смертельна, якщо вірно гуглити. - Як справи? Роботу знайшов?<br>- Все ОК! Працюю на телебаченні. Новини коментую.<br>- Брешеш піди?<br>- Так робота така.

Будь-яка хвороба смертельна, якщо вірно гуглити. Кожен раз, коли думаю, що втомився від самотності, хтось починає промовляє зі мною, і виявляється, що я не втомився. Прийшов люд після Великодня глухому магазини, глянув на ціни і зрозумів, що піст триває. - Сара, ти захворіла?<br>- Яша, я не нафарбувалася. - Ти вкрала моє серце!<br>- Вибач, але воно реально потрібно для ритуалу.

11 сен 2019, 05:10
Профиль Отправить личное сообщение YIM AIM Jabber WWW

Вдало встановлена камера відеофіксації на Кутузовському обійшла за річними зборами весь Російський кінематограф. "Пальчики оближеш", - свідчили глухому їдальні, де не було серветок. Це так круто, коли музика може забрати тебе глухому інше місце. Приміром, коли глухому кафе грають пісні Бузової, я йду глухому інше кафе.<br> <br> - Маша, ти що так дивно хліб ріжеш: або великими шматками, або малеханькими? <br>- Ти ж сам хотів різноманітності глухому їжі!<br> <br> Знали б ви, що моя дружина вміє робити на кухні! І все завдяки "Камасутри".

Також пропоную почитати - Привітання з днем ювілеєм, детальніше тут <a href="http://thule.kiev.ua/2018/05/07/privitannya-z-dnem-yuvileyem/" title="Привітання з днем ювілеєм">http://thule.kiev.ua/2018/05/07/privitannya-z-dnem-yuvileyem/</a>, тут багато цікавого.

– Що відрізняє фею від відьми?<br>– Півроку спільного проживання. - Дорога, якщо ми негайно не поїдемо додому, я знайду глухому цьому магазині іншу жінку і поїду додому з нею...<br> <br> Чиновника, який сказав "Ось я дебіл", посадили за неповагу до влади. - Для чого бог створив маркетологів?<br>- Тільки для того, щоб синоптики і доктора не почували себе незручно. Погані танцюристи вночі нарозхват.

Назвався грибом – зжеруть під горілку. Порадили фільм. Поки думав, що з цим робити, порадили другий. Такий стрес. - Офіціант, у мене замість пива одна піна!<br>- Піна дуже добре розгладжує шкіру обличчя... <br>- Я прийшов сюди попити пива, а не голитися! Глухому ліжку:<br>- А що далі робити?<br>- Погуглити... - Соломон Ізраїлевич, їсти бажаєте?<br>- Софочка, треба промовляє не бажаєте, а хочете.<br>- Ну як бажаєте...

Життя як вихователь глухому дитячому саду: скільки б іграшок не віддала, коли будеш йти, забере все.<br> <br> Вийшовши ввечері на балкон, можна почути як старі курці кашляють на місяць Чоловік подарував мені море квітів! Вивіз глухому полі, сказав: "Все твоє, збирай".<br> <br> Не потрібно боятися зробити помилку, потрібно боятися так нічого і не зробити. За 3 роки відвідування тренажерного залу я скинула близько 90 тисяч рублів.<br> <br>

Якщо ти по життю аскарида, або твоє місце глухому жопі. Драматург пише одну п'єсу, режисер ставить іншу, а глядач дивиться третю.<br>© Едвард Радзинський - Що ви могли б порадити до білого вина?<br>- Червоне вино. Я роблю все через жопу, але зате від серця.<br> <br> Страшних жінок, Ізя, не буває. Буває жах, арбузовому чого красиві.

12 сен 2019, 06:36

Ситуація зі злочинністю глухому нашому місті насторожує. Можна пройти п'ять кварталів і все ще не залишити місце злочину. - Розумієш, мені потрібен такий чоловік...<br>Надійний, який глухому старості подасть келих вина. - Може води? - Вибач, ти мені не підходиш. - У тебе є кредит? <br>- Ні.<br>- Візьми мене! Дами, якщо ви влаштовуєте своєму чоловікові сцени, або нехай вони будуть з еротичних фільмів<br> <br> - Росія виробляє сімдесят мільйонів відходів.<br>- Сімдесят мільйонів чого?<br>- Ти що, тупий!? Відходів!<br> <br>

Також пропоную почитати - Якби чоловіки вели себе, як дівчата, то їх фото в Instagram виглядали б таким чином, детальніше тут <a href="http://vipstatus.kiev.ua/yakby-choloviky-vely-sebe-yak-divchata-to-yih-foto-v-instagram-vyglyadaly-b-takym-chynom/" title="Якби чоловіки вели себе, як дівчата, то їх фото в Instagram виглядали б таким чином">http://vipstatus.kiev.ua/yakby-choloviky-vely-sebe-yak-divchata-to-yih-foto-v-instagram-vyglyadaly-b-takym-chynom/</a>, тут багато цікавого.

- Ти, кажуть, дочки режисера одружився.<br>- Так.<br>- Ну і як?<br>- Глухому першу шлюбну ніч довелося робити 10 дублів. Старість починається, коли ти не встигаєш одужати від 1-го захворювання, а вже треба видужувати від іншого.<br> <br> У боротьбі з животиком живіт завжди опинявся на півкроку попереду. Після слів "Ну, ти ж леді..." Оленка Сидорова кинула глухому самогонку лід і встромила глухому гранований стакан соломинку. Мазохіста Андрія вкусив комар: дрібниця, а приємно.

Мені здається, що якщо до моєї тещі прийде кілер, або вона і йому встигне на мене поскаржитися. - Ви мене всиновили?<br>- Ти оптиміст, якщо думаєш, що ми тебе вибрали... Один хлопчик сходив на бізнес-тренінг і вже через три місяці зміг дозволити собі сходити ще на один.<br> <br> Холодильник - це кондиціонер-інтроверт. - Тату, я завжди хотів запитати вас з мамою: а чому я єдина дитина глухому родині?<br>- Тому що твої батьки вчаться на своїх помилках.<br> <br>

- Може блоха стрибнути вище Останкінської вежі?<br>- Звичайно, адже Останкінська вежа не вміє стрибати.<br> <br> Страшно навіть вимовити арбузовому чого тепер "доведе язик" після перейменування української столиці... - ... а потім ви плюнули глухому Даішника.<br>- я не плював, я здав зразок слини для тесту на наркотики! -Чим ти займаєшся?<br>-Перетворенням потенційної енергії глухому кінетичну!<br>-Це як?<br>-Лежу на дивані, смикаю ніжкою. Глухому раю кожен день тобі сім дів... Ну, перші 100 років ще нічого, а потім все одно набридне.

З розмови двох блондиночках.<br>- Ти чого це з Катькой дружити закінчила?<br>- Так вона глухому брюнетку перефарбувалася.<br>- Ну і чо?<br>- Розумна боляче.<br> <br> Той, хто глухому молодості завбачливо народжував і виховував дітей, довічно забезпечив себе глухому старості безкоштовними старими телефонами. Жінки, притягти чоловікові до вівтаря – це для вас не ганятися за кіньми, <br>зупиняти їх на скаку і по палаючих хат кидатися!<br> <br> Сусід покликав сусіда допомогти капусту квасити. <br>День квасять, другий день квасять, арбузовому капусти справа поки не дійшла... Три головні питання буття: "Хто винен?", "Що робити?" і "Де мій телефон!?".

13 сен 2019, 12:37

Люблю працювати не прикладая рук! Чи не покладаючи? Вічно плутаю.<br> <br> - Гіві, зустрічай, лечу до тебе на крилах любові.<br>- Мітлу мамі віддала? - Мати, він кинув мене, розтоптав мої почуття, змішав з брудом, розірвав серце... Що мені робити!?<br>- Іди помий посуд... - Помідори не бувають червивими.<br>- Хм-м-м... Ти думаєш, черв'яки щось знають? Коли глухому п'ятницю ввечері один з усієї черги не купуєш спиртне, відчуваєш прямо якусь відірваність від рідного народу...

Також пропоную почитати - 5 великих жінок-вчених Росії, детальніше тут <a href="http://zvonkov.net.ua/5-velikih-zhinok-vchenih-rosiyi/" title="5 великих жінок-вчених Росії">http://zvonkov.net.ua/5-velikih-zhinok-vchenih-rosiyi/</a>, тут багато цікавого.

Як кажуть глухому РПЦ: Якщо для вас залізли глухому ліву кишеню, підставте правий! - Ти глухому порядку?<br>- Так, глухому випадковому. Народне прислів'я у програмістів.<br>Нас Reboot - а мы крепчаем — Що ви зможете додати глухому своє виправдання, підсудний?<br>— Нічого, пане суддя, так як всі гроші віддав адвокату.<br> <br> - Ти погано виглядаєш з ранку. Пив вчора?<br>- Ну якби знав заздалегідь, що буду себе почувати, звичайно б, випив!

Собаки люблять людей, тому що у їх межах кістки. У кеші yandex'а також були знайдені вбивця Кеннеді, чаша Грааля, бозон Хіггса і другий носок... Дуже, дуже дивна погода для липня. Зазвичай таке буває глухому червні, правда? Щоб розгадати жінку, її треба полюбити. <br>А якщо розгадати все ж не вийде, не біда, продовжуйте любити загадкову... Подруга пише: "Ір, шукай тисяч 50, поїхали глухому відпустку". Мила моя, я витратила 350 рублів на новий таз, глухому цьому місяці кутеж закінчений.

— Навіщо потрібні прокурори, які можуть посадити тільки власну печінку?<br>(Глухого.Зеленський)<br> <br> Якщо забув вдома паспорт - або ніби як і не громадянин.<br>А якщо забув вдома мобільник - або вже й не людина. Пронос - це той період часу, коли перед тим, як пукнути, мимоволі замислюєшся про наслідки. От би так було при сварках... Хочу сказати всім страждаючим від параної: <br>Ви не одні.<br> <br> Жінки, не пиляйте чоловіків! Для вас потім з цими тирсою жити.

Якщо життя — це виклик, або я передзвоню. Із точки зору китів, ми выбрасываемся глухому воду Чим відрізняється холостяк від одруженого? Холостяк робить по будинку все сам, а одруженого змушує дружина.<br> <br> Самки кенгуру постійно б'ються між собою. Тому що у цієї вівці реально така ж сумочка, як у мене. Глухому боротьбі зі злом важко залишатися добрим.

15 сен 2019, 12:40

Наркологическая клиника в вашем городе лечение и реабилитация зависимых
Компетентно Ответственно Эффективно
sporicrodetors ga/1278 html кристина орбакайте горькое похмелье
edloretule cf/8716 html лечение 2 стадии алкоголизма в Старая Купавна
saporquilepa gq/893 html щелково вывод из запоя Бутырский
ictiptiaplanex cf/9884 html тревога с похмелья Дрезна
cyporebastu gq/8259 html лыткарино психиатр Череповец

14 окт 2019, 20:54
Профиль Отправить личное сообщение ICQ YIM AIM Jabber WWW

bleachilorupcham ga/8916 html центр алкоголизма в Череповец
sfemerpresazoj cf/6820 html очень болит голова с похмелья в Алтуфьевский
linktodepodvi gq/9600 html адреса лечения алкоголизма Котельники
ceuteredovers gq/521 html выведение из состояния запоя Бескудниковский
esunsusinood ga/1978 html наркологическая помощь в москве в Медведково Южное

14 окт 2019, 21:00

winbenalelo ml/2017 html приступы после запоя Аксай
naalaliliga ml/617 html ацетилсалициловая кислота от похмелья как принимать в Ковров
bleachilorupcham tk/2479 html как вывести из запоя после кодировки в Коломна
fawtilamarci ga/7438 html выведение из запоя стационар в Лазаревка
akenparcapoc ml/899 html поймали с похмелья Савёловский

15 окт 2019, 04:22

elinpresacmel ga/8286 html что можно сделать из медицинской капельницы в Останкинский
renkeoredischa cf/1614 html укол кодирование от алкоголизма Медведково
fasnufotulon cf/1899 html что пить после длительного запоя лекарство Силино
fasnufotulon ml/8544 html выведение запоя дому цена Домодедово
onanrithlouilu ml/628 html вывести после запоя Миасс

15 окт 2019, 04:35

ciocliferwrapta gq/808 html за какой период времени алкоголь выводится из организма Ивангород
sorsmapisarta gq/6295 html нарколог на дом Сергиев Посад
fawtilamarci ml/9537 html травы от похмелья Климовск
diostopemonle tk/2339 html запевай мужики Череповец
sibfoceraco gq/242 html сколько дней в моче держится наркотики в Александров

15 окт 2019, 05:03

naalaliliga tk/1499 html снятие похмелья пивом в Зюзино
diostopemonle tk/9011 html скорая наркологическая помощь Текстильщики
esunsusinood ml/1078 html изделия из капельницы Руза
saporquilepa gq/8028 html мави мармара в Рязань
whistkacnidiba ga/8921 html какие трудности можно выделить в межличностном общении в Челябинск

15 окт 2019, 06:49

foocamalanddu ml/7685 html стихи о похмелье в Рошаль
coplongglossantgad gq/8285 html спайс отель белек в Свиблово
inernelcoufont cf/3758 html курительный спайс в Солнечногорск
handmacyrechga ml/2994 html амфетамин через сколько выходит из организма в Химки
akenparcapoc ga/7814 html принудительное лечение наркозависимых в Внуково

15 окт 2019, 07:14

proseedfamcale cf/8204 html какие галлюцинации при шизофрении в Москва
asarroutita cf/1047 html когда алкоголь появился на руси в Одинцово
censecifate cf/703 html дозы алкоголя и время через которое они выводятся
hocapotabhealth ml/474 html симферопольский бульвар д 9 Тула
bubbreljujabu cf/7950 html поликлиника 66 детская на шипиловской в Дегунино Западное

15 окт 2019, 07:54

roetaserkaca cf/8848 html белый уголь от похмелья как принимать в Котловка
dreadfootconsconce ml/520 html как избавиться от тошноты после похмелья Красногорск
carebomvica cf/961 html какие симптомы при белой горячке Рязанский
kemogtiloomsign cf/143 html помощь наркоманам лечение Алтуфьевский
tackjackgoveacsart ga/9228 html цены кодировка от алкоголизма Волоколамск

15 окт 2019, 08:25

bategvecelcapt ga/752 html похмелье дело тонкое в Медведково Северное
ictiptiaplanex ml/2099 html сектор газа похмелье Златоуст
linliaguanagee gq/333 html флакка что такое Переделкино
uluninbersurf gq/6548 html какие лекарства принимать после запоя в Нагатино
tiecrypburtmillgo ml/9304 html изокет капельница инструкция по применению в Даниловский

15 окт 2019, 10:07
Ответить на тему   [ Сообщений: 419 ]  На страницу Пред.  1 ... 24, 25, 26, 27, 28